Дім Розпродаж авіаквитків Аеропорт «Київ» відкриється з 16 червня, а Мальта з 1 липня.

Аеропорт «Київ» відкриється з 16 червня, а Мальта з 1 липня.

4 друге читання
0
0
39

Аеропорт «Київ» відкриється з 16 червня, а Мальта з 1 липня

З 1 липня аеропорт Мальти знову почне приймати міжнародні пасажирські рейси. Зараз влада веде переговори про безпечні «туристичних коридорах» з іншими країнами.

Днями міністр інфраструктури України повідомив, що з 15 червня країна відкриває внутрішнє і зовнішнє авіасполучення.

«Ми відкриваємо напрямки, виходячи з двох умов. Перше, якщо країни відкриваються щодо нас. Друге — епідеміологічна ситуація », — сказав Владислав Криклій.

За його словами, в цьому сезоні Україна планує відкрити авіасполучення з Туреччиною, Грецією, Кіпром та Грузією. Але вже з 16-го числа міжнародний аеропорт Київ відновлює перельоти в Білорусь, Польщу, Литву, Латвію, Німеччину та інші країни.

Про свою готовність запустити рейси повідомили авіакомпанії Belavia, LOT, Wizz Air і Мотор Січ. З 16 червня можна буде полетіти з Києва до Мінська, Варшави, Вільнюс, Ригу, Берлін та інші міста. Повний розклад можна подивитися тут.

Відкривати кордони Мальта планує з тими, у кого за весь час зареєстровано невелику кількість випадків зараження вірусом. Передбачається, що це будуть Литва, Латвія, Чехія, Австрія, Словаччина, Сербія, Люксембург, Норвегія та Ізраїль. Але офіційної заяви влади ще не зробили.

 

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Розпродаж авіаквитків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…