Дім Розпродаж авіаквитків Відпочинок в болгарії 2022 — нові реалії для україських туристів

Відпочинок в болгарії 2022 — нові реалії для україських туристів

1 мин читання
0
0
159

Відпочинок в Болгарії 2022 — нові реалії для україських туристів

Болгарія розташована в південно-східному кутку Європи і розділена Балканськими горами, які прорізають середину країни. Він також має 220 км/355 миль узбережжя уздовж Чорного моря. Значна частина країни вкрита лісами. Є 3 національні парки, 11 природних парків і 17 біосферних заповідників. Країна має давню історію і протягом 5 століть була частиною Османської імперії, поки не була звільнена Росією. Болгарія стала демократичною конституцією в 1991 році. Вона відома своїм виробництвом вина і є великим експортером. Його кухня, яку варто спробувати під час відпустки в Болгарії, знаходиться під значним впливом як Туреччини, так і Греції.

Основні моменти подорожей до Болгарії
По-перше, Болгарія дуже недорога. Ваш долар піде сюди. Безумовно відомі своїми чудовими пляжними курортами на Чорному морі, їх можна поєднувати з іншими визначними пам’ятками в містах і сільській місцевості. Великі міста Софія, Пловдив, Варна та Велико Тирново мають свій індивідуальний шарм і визначні пам’ятки. Єдина річ у Болгарії – це велика кількість гір, деякі з їх скелястими гострими вершинами з сотнями блакитних льодовикових озер; інші з приголомшливими водоспадами та сонячними луками, пишними лісами та захоплюючими стежками. Болгарські гори пропонують одні з найкращих пішохідних маршрутів у Європі. Ще одним аспектом Болгарії є кількість монастирів, найцікавішим, мабуть, є Рильський монастир у горах Рила.

Болгарія займає 3-е місце в Європі за кількістю важливих культурно-історичних пам’яток. Це місце з численними важливими історичними місцями від ранньої європейської цивілізації до сучасності. Ви можете оглянути тисячі збережених архітектурних пам’яток фракійської, грецької, римської, візантійської, середньовічної болгарської та османської цивілізацій по всій країні. Болгари дуже пишаються своєю спадщиною, а фольклор досі є важливою частиною їхнього життя, де легенди та традиції передаються з покоління в покоління.

Курорти Чорного моря
Довге Чорне море Болгарії приваблює не тільки болгар, але й людей з усієї Європи та за її межами на відпочинок у Болгарії. Великі спеціально побудовані курорти тут стали серйозними суперниками курортів Іспанії та Греції. Варна є третім за величиною містом Болгарії, а влітку вона є одним з основних пляжних місць. Він широко відомий як «морська столиця Болгарії». Він рясніє ресторанами, барами, клубами та нічним життям. Окрім пляжу, ви можете провести час за культурними розвагами в Музеї історії, Етнографічному музеї та Музеї Революції та кількох інших музеях. Приморський парк простягається на 8 кілометрів з кількома кафе, акваріумом та літнім театром. Побіти Камані, також відомий як Кам’яний ліс, знаходиться приблизно в 16 км/10 милях від Варни, де є кілька великих печер, які раніше були гротами, які можна досліджувати.

Бургас є конкурентним курортом Варни і другим за величиною містом на болгарському узбережжі Чорного моря. Це жваве, доглянуте місто з акуратним, пішохідним центром, довгим, нелюдним пляжем, привабливим прибережним парком і деякими цікавими музеями, такими як Археологічний музей, Музей природознавства та Етнографічний музей.

А як щодо їжі в Болгарії?
Болгарська їжа свіжа і дуже смачна, відома своїми якісними овочами та молочними продуктами та різноманітністю м’яких спецій. Свинина та курка, як правило, є найпоширенішими видами м’яса, хоча страви з риби та телятини також популярні, а баранина займає особливе традиційне місце в болгарській кухні. І, звичайно, жоден візит не буде повним без дегустації всесвітньо відомих болгарських вин.

Коли найкращий час для відвідування Болгарії
Болгарія має континентальний клімат з жарким сухим літом і, особливо у внутрішніх районах, холодною зимою. Піковим сезоном для туризму, безумовно, є літо з червня по серпень, коли дні найдовші, а температура спекотна і суха погода, хоча червень, як правило, є найдощовим місяцем року. У вересні також може бути гарна погода, після якої з жовтня температура значно знизиться. Квітень і травень – сприятливі місяці для м’якої погоди, особливо на узбережжі Чорного моря. Відпочинок в болгарії 2022 це прекрасна можливість отримати такий необхідний вітамін D.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про найкращий час для відвідування Болгарії

Подорожі по Болгарії
У Болгарії добре розвинені повітряний, залізничний та автомобільний транспорт. У країні є чотири міжнародні аеропорти – Софія, Варна, Пловдив і Бургас. Болгарська державна залізниця з’єднує найбільші міста. Час у дорозі у відпустку в Болгарії зазвичай повільніше, ніж на автобусах. Позитивним є те, що краєвиди, імовірно, будуть більш корисними. Дві найвражаючіші поїздки на поїзді відбуваються вздовж ущелини Іскар, від Софії до Мездри, а також на вузькоколійній колії між Септемврі та Банско. Любителі залізниці часто відправляються в ці поїздки не з іншої причини, як з самої подорожі.

Тури в Болгарію 

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Розпродаж авіаквитків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…