07 июня, 2023
Дім Entertainment Travel Куди відправитися у відпустку в 2022 році ?

Куди відправитися у відпустку в 2022 році ?

1 друге читання
0
0
17

Куди відправитися у відпустку в 2022 році?

До кінця літа залишилося всього 3 мічяці, тому саме час подбати про придбання квитків на відпочинок. Це дозволить провести свою відпустку максимально цікавим чином, щоб не було проблем з відновленням сил перед настанням холодів. Звертатися краще до професіоналів, які зможуть запропонувати гарні варіанти, щоб людина могла за свій бюджет отримати найкращу відпустку. Пріоритет слід надати «гарячим» турам, які дозволяють зекономити суттєву суму грошей. Тому треба лише знайти агенцію, яка користується гарною репутацією серед клієнтів.

Які напрямки зараз популярні?

Професійна турагенція Ковель запропонує декілька варіантів, за допомогою яких можна буде швидко зробити остаточний вибір. Найбільш популярними напрямками наразі є Туреччина та Єгипет. Ці країни вже багато років являються лідерами туристичного сектору серед українців. Людей приваблюють вигідні ціни і чудовий сервіс. Тому можна не сумніватися, що співпраця з кваліфікованими професіоналами принесе бажаний результат. Під час вибору клієнтам покажуть усі можливі варіанти, щоб можна було зупинитися на одному з них.

Також доступні тури вихідного дня по Україні. Вони дозволяють вибратися у якесь цікаве місце, щоб побачити свою країну не лише на прикладі рідного міста. У серпні будуть довгі вихідні через День незалежності, тому можна запланувати собі виїзд з друзями на кілька діб куди-небудь на Західну Україну, де можна знайти багато цікавих об’єктів. А професійна агенція допоможе організувати все на найвищому рівні, щоб дозвілля пройшло весело та запам’яталось надовго.

Болгарія першая з країн надала прихисто для україців тому радимо звернути увагу на цю країну

Болгарія — яскрава країна з чудовою природою, старовинними пам’ятками, відмінними пляжними та гірськолижними курортами, а також смачною і різноманітною кухнею. Якщо ви оберете для себе відпочинок в Болгарії з дітьми, ви не прогадаєте. Сюди можна приїжджати і взимку, і влітку, на відпочинок та для оздоровлення — кожен знайде щось своє, близьке в цій красивій країні. Курорти в Болгарії здивують своїми акційними цінами.

Влітку болгарські курорти обирають через м’який клімат та чорноморські пляжі. Тут майже завжди сонячно, але при цьому ніколи не буває виснажливої спеки. Пляжний сезон в Болгарії досить тривалий: з травня по жовтень. На морі завжди легкий морський бриз, температура не більше +30 градусів, температура води +26. Теплі води Чорного моря біля узбережжя Болгарії відрізняються зниженим вмістом солей: вони не викликають роздратування на самій чутливій шкірі. Також в Болгарії можна успішно поєднати відпочинок з шопінгом.Тури в Болгарію з Луцька популярні серед лучан в 2022 році оскльки авіапростір в країні залишається закртим.Наша рекоменданція звернути увагу на цю прекрасну країну

 

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Travel

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…

Популярні країни

Підпишись на наш канал

Пора у відпустка

Teztour UA

Найдешевші квартири

Випадкова стаття