Дім Uncategorized Як доїхати до аеропортів Варшави ( Шопен та Модлін), Кракова та Катовіце

Як доїхати до аеропортів Варшави ( Шопен та Модлін), Кракова та Катовіце

40 друге читання
0
0
4,789

Як доїхати до аеропортів Варшави ( Шопен та Модлін), Кракова та Катовіце

Варшава

У Варшаві є два аеропорти – Варшава Шопен (Warszawa Chopin / WAW ) та Варшава Модлін (Warszawa Modlin/ WMI).


До аеропорта імені Фредеріка Шопена (з якого літає Wizzair та більшість інших авіакомпаній) курсує громадський транспорт, а саме:

– З центру міста автобуси 175  ( Центральний Вокзал) та 188 ( зупинка метро “Політехніка”). Уночі курсує автобус N32 з Центрального Вокзалу.

– Автобус 188 сполучає аеропорт з районами Praga ta Ursunow.

– Автобус 331 з’єднує станцію метро “Willanowska” та аеропорт.

Вартість проїзду: 4.40 Злотих в одну сторону.


Окрім того, аеропорт має пряме залізничне сполучення з вокзалом Warszawa Zachodnia ( куди приїзджає більшість автобусів з України). Лінії потягів – S2 та S3, вартість – 6.80 Злотих в одну сторону. 

Найзручніше слідкувати за розкладом руху автобусів та міських електричнок  на сайті Jakdojade.


Аеропорт Варшава Модлін ( Warsaw Modlin), з якого літає Ryanair, знаходиться на відстані 40 км від центру Варшави.  Є наступні сполучення між Варшавою та аеропортом в Модліні:

– ModlinBus Вартість проїзду становить від 9 до 33 Злотих в одну сторону.  Автобус відправляється з центру Варшави ( Палац Культури) та в дорозі близького години часу. Квиток радимо купувати завчасно на сайті перевізника – так буде дешевше.

– Koleje Mazowieckie Вартість проїзду 19 Злотих за залізничний квиток до Модліна + автобус з залізничного вокзалу Модліна в аеропорт.  Розклад можна знайти на офіційному сайті.


 Краків

Краківський аеропорт  імені Яна Павла Другого (KRK ) знаходиться на відстані 11 км від центру міста. Дістатись до нього можна наступними способами:

– З Головного  Вокзалу (Krakow Glowny) прямує прямий потяг до аеропорту. Час в дорозі – 20 хвилин. Вартість 9 Злотих. Оплатити квиток можна в контролера готівкою, або ж картою/готівкою в автоматі на вокзалі/в середині потягу.

– Також з Головного Вокзалу (зупинка Dworzec Główny Wschód) прямує автобус 208Нічний автобус 902 курсує з зупинки Starowiślna. Окрім цього є автобус 252, який стартує з зупинки Os.Podwawelskie.

При купівлі квитка на автобус вибирайте тариф, який покриває дві зони ( зону 1+2). Вартість одноразовго квитка – 4.00 Злотих.

Найзручніше слідкувати за розкладом руху автобусів та міських електричнок  на сайті Jakdojade.


КАТОВІЦЕ

Міжнародний аеропорт Катовіце-Пижовіце ( KTW) знаходиться в 30 км від центру Катовіце. Дістатись до нього можна:

– Автобусом з Кракова. Є різні компанії, які  по ціні близько 45 Злотих в одну сторону довезуть Вас з Кракова в аеропорт у Катовіце. Більше детальної інформації на сайті перевізників Matuszek  та PyrzowiceExpress

– Автобусом з Катовіце. З головного вокзалу Katowice Dworzec PKP курсує прямий автобус по ціні 27 Злотих в одну сторону. Розклад та деталі можна знайти на офіційному сайті перевізника.

– Громадським транспортом з Катовіце. Цей спосіб найскладніший, проте набагато дешевший, чим вищеперелічені – 9.60 Злотих в одну сторону.

Інструкція наступна:

1) Перейти по лінку https://gop.jakdojade.pl
2) Ввести в маршруті точку відправлення Katowice Piotra Skargi (сюди прибувають міжнародні та внутрішні автобуси) та прибуття Pyrzowice Port Lotniczy.
3) Ввести необхідний день та годину і сайт Вам сам побудує маршрут, користуйтесь 🙂

https://atlanttour.com.ua/uk/turyzrivnoho/ сайт де завжди можна обрати омріяну поїздку в Карпати з Рівного та інших міст

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Uncategorized

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…