Дім Entertainment Travel ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ АВТОБУСНИХ ТУРІВ

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ АВТОБУСНИХ ТУРІВ

2 друге читання
0
0
17

Коли справа доходить до подорожі, то людина має 2 варіанти на вибір: самостійно або в групі. З самостійними турами все більш менш знайомі, а ось відправитися в подорож у складі групи вирішується не кожен. І даремно, адже такі тури можуть надати людині не менше задоволення. Далі, ми розглянемо основні «+» і «-» такого роду подорожі на прикладі турів вихідного дня. Ну а розповість нам про це співробітник турагентства «Атлант Тур», в якому можна замовити  тури вихідного дня з Рівного.

Групові автобусні тури: що потрібно знати?
Не знаєте, як організувати свою відпустку? Відправлення в автобусний тур Україною є найпростішим способом зробити це. В даний час багато туристичних компаній пропонують більш вигідні пакети, ніж у випадку індивідуальних подорожей. Але перш ніж вирушити в такий тур, потрібно розглянути переваги та недоліки подорожі автобусом.

Основні «+» автобусні тури:
 + Основною перевагою автобусних турів є те, що вони пропонують повний маршрут, який організований заздалегідь. Це може бути дуже корисним для людей, які не мають достатньо часу, щоб спланувати свою подорож.
 + Більшість туристичних агенцій нададуть вам повний перелік заходів та місць, і це може дати вам загальне уявлення про тур. Ви можете побачити готелі, в яких ви збираєтеся зупинитися, переглянути меню ресторанів, отримати інформацію про час прибуття та від’їзду.
 + Туристичні автобуси часто мають добрий технічний стан, а водії досвідчені. Крім того, з вами в подорож вирушить тур-менеджер — людина, яка стежитиме за точним виконанням плану поїздки. Ця людина допоможе вам, якщо у вас виникнуть питання чи проблеми під час туру. І давайте не будемо забувати про гід, який надасть вам всю інформацію та цікаві факти про місця, що ви збираєтеся відвідати. Досвідчена туристична команда зробить ваш відпочинок незабутнім.
+ Те, що ви не користуєтеся власним транспортним засобом є ще одним плюсом. Якщо ми говоримо про поїздки на далекі відстані, завжди є ймовірність збитків транспортним засобом, що здатне істотно збільшити вартість вашої поїздки.

Основні «-» автобусні тури:
У таких турах подорожують різні люди, яких ви не знаєте і які можуть бути вам неприємними.
Другий мінус — це місця, що відвідують під час туру. Деякі пасажири незадоволені наданими їм місцями, що може призвести до різного роду неприємних подій.
Тур-менеджер може бути молодим і недосвідченим, що може призвести до проблем з розкладом туру.
Враховуючи, що в автобусі багато різних людей, ви можете опинитися у ситуації, коли ви чекаєте, коли хтось повернеться. Є мандрівники, які завжди спізнюються і мають якесь виправдання, але це змушує всю групу чекати їх.
— Якщо це можливо, ви повинні перевірити стан автобуса, тому що, якщо він не в хорошому стані, це може викликати проблеми в дорозі.

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Travel

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…