Дім Entertainment Travel Пішохідний кордон Шегині-Медика – усі тонкості.

Пішохідний кордон Шегині-Медика – усі тонкості.

26 друге читання
0
0
15,618

Пішохідний кордон Шегині-Медика – усі тонкості.

Всього за 15 км від українсько-польського кордону знаходиться місто Перемишль. Саме з цього міста можна потрапити практично у будь-яке велике польське місто, і буде це набагато дешевше, чим їхати прямим автобусом з України. Важливо й те, що потрапити в Перемишль дуже просто і дуже дешево, достатньо просто перейти кордон (так, на КПП Шегині-Медика є піший перехід!), сісти на автобус і за ~ 20 хвилин ми на місці!

Основна перевага пішого проходу кордону – ціна. Всього за 20 гривень Ви можете потрапити до Польщі зі Львова, а далі ще за 2 Злотих ( 15 гривень по курсу на жовтень 2018 року) в Перемишль – в сумі 35 грн. До прикладу, потяг Львів – Перемишль коштує біля 220 грн ( станом на жовтень  2018 року). Проте про мінусі пішого переходу Ви прочитаєте нижче.


Підходимо ближче до нашої теми : пішохідний кордон Шегині-Медика та його перетин, отже:

1) Добираємось будь-яким зручним для Вас способом до Львова.

2) Зі Львова їдемо маршруткою ( ~ 60 грн) з АС-Західна або електричкою ( ~20 грн)  з приміського вокзалу, який знаходиться біля головного вокзалу ( 7 хв ходьби) в Шегині. Якщо їдете маршруткою, то вона підвозить Вас до зупинки,яка майже перед кордоном. Не дійти  з неї до кордону неможливо. Якщо електричкою,то прийдеться після кінцевої зупинки “Державний Кордон” пройти пішки приблизно 20 хвилин,або пересісти на будь-яку маршрутку і доплатити 5 грн.

Розклад електричок –  З приміського вокзалу м. Львів о 5:41 і о 17:50 вирушає електричка Львів-Мостиська ІІ (Держ. кордон). Тривалість подорожі ~ 2 год 10 хв. з Держ.Кордону у Львів відповідно о 05:40, 8:05 та о 20:10

Розклад автобуса – Львів – Шегині, 05:30 – 20:10 інтервал ~40 хв.  Шегині – Львів, 5:45 – 21:00 інтервал ~ 40 хв.

3)  Далі Ви йдете на  пропускний пункт,де спочатку проходите кордон з української сторони,а потім з польської. З української сторони до Вас жодних питань повинно бути.

З польської сторони можливі питання мети відвідин ( якщо туризм, бажано мати бронювання готелів чи квитки), скільки грошей маєте з собою ( радимо не нехтувати цим питанням, так як багато кого “завертали” через відсутність грошей, тому візьміть з собою або виписку з банку ( деколи і проходить SMS про стан рахунку, але це на розсуд прикордонників) або готівку) і в жодному випадку не везіть з собою більше, чим 2 пачки сигарет чи 1л горілки – “завернуть” і впаяють великий штраф. Норми перевезення товару через кордон ТУТ , радимо ознайомитись.

4) Вітаємо – ви у Польщі! Далі Ви можете :

– Поїхати в Жешув/ Краків/ Катовіце/Вроцлав/ Варшаву.  З початку грудня 2017 року перевізник Neobus запустив прямі рейси з Медики, прямо від кордону, у вищевказані міста! Ціни починаються від 1 Злотого!

– Поїхати в Перемишль.Автобуси їдуть від “Biedronka” і коштують 2-3 злотих. Зверніть увагу,що назад останній мікроавтобус з Перемишля їде в 18-19 годині,не прогавте його, щоб потім не прийшлось замість 3 злотих за автобус платити 30 злотих за таксі.

УВАГА : Не всі знають,що крім мікроавтобусів Медика-Перемишль-Медика,які їдуть до автобусної станції в Перемишлі( в Медиці вони зупиняються біля Biedronka)  і курсують лише до 18-19 години,є також Громадський транспорт ( автобус №9) ,який теж їде по цьому маршруту,і їздить приблизно до 21 години. Його зупинка в Перемишлі ( в бік Медики) знаходиться на вулиці Aleksandra Dworskiego ( 3 хв ходьби від вокзалу). Тому,якщо прогавите останній автобус з автостанції,сміло йдіть на публічний транспорт!

Розклад руху.

Місцезнаходження зупинки:

– В Перемишлі є хороший Торговий Центр “Galereria Sanowa” та супермаркети,у яких ціни на продукти приблизно такі ж,як у нас ( а деякі види продукції і дешевші), проте якість набагато вища, про супермаркети ми писали ТУТ і ТУТ. Також можна просто насолодитись Старим Містом,а якщо Ви хочете рухатись далі,тоді радимо їхати до Жешува або й далі.


Тонкощі перетину кордону Шегині-Медика :

1) Якщо Ви не прив’язані до часу,то не радимо перетинати піший кордон Шегині-Медика зранку (7-11 год). У цей час найбільший наплив український “контрабандистів” і можна застряти в черзі на 2+ години.

Зверніть увагу – якщо ви їдете першою електричкою Львів-Шегині, то попадете на момент перезмінки прикордонників. Приблизно 30 хвилин піший перехід буде закритий – майте на увазі.

2) Якщо у Вас є з собою великі рюкзаки, валізи, велосипед  чи маленька дитина– Вас пропустять без черги на кордоні. Отже якщо є вибір – набити повністю маленький рюкзак чи взяти валізу і набити її наполовину – у цьому випадку кращий другий варіант 🙂

3) Якщо у Вас є авіа чи автобусний квиток з відправленням з Польщі,Ви можете скористатись коридором для громадян ЄС (так Ви повинні ,як і всі інші українці,йти у коридор для НЕ громадян ЄС) і пройти без черги. АЛЕ,хоче цей спосіб радять на всіх тематичних сайтах,працює він раз через раз – залежно від прикордонника. Також,такий квиток можна підробити,головне,підібрати рейси реальні 🙂

І пам’ятайте, через піший перехід проходить багато людей, які везуть в Польщу сигарети та алкоголь. Прямо скажемо – не найприємніші люди, особливо коли черга просто величезна. Тому радимо переглянути відео, щоб Ви могли собі приблизно уявити, що Вас може чекати.Нещодавно був в Рівному друг порадив поїхати в Карпати.На сайті https://atlanttour.com.ua/uk/turyzrivnoho/ можна знайти поїздку від 650 грн 🙂

 

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Travel

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…