Тури до Болгарії з Луцька

                                                                                                        Тури до Болгарії з Луцька
Плануючи провести свою відпустку недорого і з комфортом в одній із країн Європи, рекомендуємо вам зробити свій вибір на користь Болгарії. Тільки у нас ви зможете купити путівки та тури до Болгарії за програмою «все включено», ціни на які не змусять вас довго роздумувати над пропозицією. Наша компанія займається продажем путівок та автобусних турів до Болгарії з Одеси, Києва та інших міст України за мінімальною вартістю, встановленою туроператором.

Скільки коштує путівка до Болгарії?
Ціни на тури до  в Болгарії  з Луцька встановлюються залежно від кількох факторів: вибраного курорту, готелю та сезону. М’який клімат, який дарує чудову погоду цілий рік, великий асортимент готелів, смачну національну кухню, гостинність місцевих жителів — все це пропонують путівки до Болгарії з Одеси на двох. Кришталево чисте повітря навколишніх гірських масивів, просторі пляжі, які удостоєні європейського сертифікату «Блакитний прапор» та якісний сервіс, зроблять ваш відпочинок з дітьми або компанією друзів у Болгарії незабутнім. Найпопулярнішими курортами є Золоті піски, Албена, Сонячний берег, Дюни тощо.

Мандрівки по Болгарії

Купуючи тури в Болгарію, як і путівки в Італію, пам’ятайте, що ця країна підходить не тільки для пасивного пляжного відпочинку. Третина території Болгарії покрита горами та схилами, що створюють всі умови для гірськолижного відпочинку як для початківців, так і досвідчених спортсменів. У зв’язку з цим велику популярність користується відпочинок у Болгарії з Одеси за програмою «все включено» не лише влітку, а й узимку, про що свідчать численні відгуки мандрівників на нашому сайті. Майже на всіх гірськолижних курортах катання на лижах об’єднане в комплексі з оздоровчими процедурами через велику кількість мінеральних джерел.

Купуючи зимові тури в Болгарію з Одеси, ви безперечно оціните один з найбільших курортів країни Боровець, який знаходиться за 72 кілометри від Софії. На відстані 160 кілометрів від столиці Болгарії розташований найвідоміший гірськолижний курорт Східної Європи — Банско. Оскільки країна знаходиться недалеко від Егейського моря, зими тут м’які та снігові, що визначає тривалість лижного сезону, що починається у грудні та закінчується лише у квітні. Тури в Болгарію за програмою «все включено», ціни на які здивують вас своєю доступністю, дозволять вам не лише відпочити душею та тілом, а й збагатитися культурно.

Тур до Болгарії

Чому потрібно вибрати Болгарію для відпочинку?
Загальновідомим фактом є те, що більшість бюджету Болгарії поповнюється за рахунок туристичної діяльності. Туристи, які прибувають до цієї країни, можуть відвідувати різноманітні екскурсії, а також просто насолоджуватися комфортним відпочинком на пляжі. Якщо ви хочете дізнатися якомога більше про історію цієї чудової країни, рекомендуємо вам відразу відправитися в Софію, де ви на власні очі побачите такі монументальні шедеври архітектури як Собор Святої Софії, Собор Олександра Невського, ротонду святого Георгія і т.д.

Коментарі закриті