Дім Entertainment Тури в Чорнобиль та Прип’ять

Тури в Чорнобиль та Прип’ять

3 друге читання
0
0
25

Тури в Чорнобиль та Прип’ять

Чорнобиль та Прип’ять називають українською зоною відчуження, оскільки ці місця є екзотичною, подорожі до них є подорожжю у минуле. Відвідавши тур Ви можете поринути у шалений екстрим та вгамувати свою цікавість. Що ж ви отримаєте після відвідування Чорнобиля та Прип’яті? Найяскравіші емоції, величезна кількість радості, осягнення таємничої та лякаючої території, яку колись населяли люди.

Туристична компанія проводить тури в Чорнобиль з Луцька . Замовити екскурсію Ви можете на нашому сайті.

Ми допоможемо вам повернутися на 30 років тому, де ви можете побачити символіку періоду СРСР, школи, які були покинуті, але й досі зберігають ознаки піонерії. Вас може наздогнати ностальгія побачивши жовтих телефонних будок і таких знайомих гасел СРСР, які ви знали у своєму дитинстві.

Як поїхати в Чорнобиль самостійно

    Чорнобиль відкритий для відвідування 2 дні на рік – 26 квітня та 9 травня, на дні пам’яті. У ці дні будь-яка людина, яка проживала раніше в Зоні відчуження або має похованих родичів, може проїхати до Чорнобиля. Повноцінною екскурсією таку подорож, звичайно, не назвеш, однак, фотографії з вікна електрички можна зробити. Це легальні способи поїхати до ЧЗО самостійно. Аби потрапити до ЧЗО нелегально, любителі дуже гострих відчуттів можуть попроситися в машину до когось із тих, хто у дні пам’яті їде на могили близьких та теж зійти за родича. Або пробратися через паркан і по лісу дійти до Прип’яті. Іти доведеться близько 50 км. Тому доведеться розрахувати сили. Однак, при тому, що можливість відвідати Зону відчуження нелегально є, користуватися цим «привілеєм» вкрай не рекомендується, і ось з яких причин: — По-перше, можна ненароком зустріти охоронця, і тоді, у кращому разі, доведеться дати хабар. Але найімовірніше, справа закінчиться депортацією та штрафом. -По-друге, справді безпечний маршрут нереальний за умов нелегального відвідування. Дерева, що розрослися, дикі тварини, що живуть у лісах, а також занедбані й руйнуючі будівлі — все це робить мимовільне відвідування ЧЗО небезпечним не тільки для здоров’я, але й для життя. -У багатьох місцях Зони відчуження рівень радіації у багато разів перевищує норму. Гіди під час екскурсії водять групи дійсно безпечними маршрутами, але у разі самостійної “екскурсії” є всі шанси отримати променеву хворобу. Поїхавши в ЧЗО можна доторкнутися до історії і на власні очі побачити як безладність, підкріплена амбіціями, обернулася проти самої людини і в той же час, як мало потрібно природі для того, щоб відновитися. А щоб не наражати себе на небезпеку — для знайомства з цими місцями найкраще вибрати надійного і знаючого провідника.

Туристична агенція Атлант Тур допоможе  обрати у Чорнобилі екскурсію, яка не залишить байдужим нікого. Екскурсія в Прип’ять змусить хвилювати кров і застигати серце побачивши приголомшливих, а місцями жахливих картин.

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Entertainment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…