Вчимо англійську на Мальті

Чому вчити англійську мову на Мальті — доступно, зручно, якісно, цікаво та безпечно? На такі питання, є кілька варіантів відповідей. Спробуємо дати відповіді на них по порядку задаються, на прикладі мовного табору школи EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

Доступно…?

Один з початкових питань постає завжди, на який бюджет ми можемо розраховувати, збираючись дати навчання дитині або самому собі, при вивченні іноземної мови (англійської).

Є досить багато джерел для вивчення англійської мови, починаючи від спілкування з Skayp (з носієм мови) і курсів надаються в Україні. Ніщо не замінить прямого спілкування з носієм мови.

Зрозуміло, що при пошуку носія, наш погляд спрямовується в бік Британських островів або в крайньому випадки США. У цих випадках, стикаємося зі складністю в отриманні в’їзної візи, неадекватною вартістю перельотів.

І тут на горизонті з’являється о.Мальта. Красиво розташований в Середземному морі, між Африкою та Європою, в рівній віддаленості від Тунісу і Італії.

На Мальті працює близько 48 мовних шкіл. Щоб забронювати навчання — заповніть анкету і ми зв’яжемося з вами

Зручно…?

У відповіді на питання хотілося б відразу відзначити відсутність необхідності в оформленні візи. З отриманням Україною безвіза відпала одна з головних болів більшості бажаючих по практикуватися в англійській мові — отримання спеціальної візи. Зручні перельоти з більшості міст України, можливість знаходиться на Мальті до трьох місяців.

Мовний табір школи ESE розташовується на базі 4 * готелю Salini Resort.
Готель розташовується на першій береговій лінії в затоці Святого Павла. Вдалині від туристичного центру і при цьому всього в 10-15 хвилинах їзди від основної школи ESE в Сент-Джуліанс.
Заняття англійською мовою проходять в комфортабельних класних кімнатах на
території табору. На всій території школи працює безкоштовний Wi-Fi.

Діти проживають в світлих номерах, розрахованих на 3-4 чоловік. На території готелю працює відкритий і критий басейн, тенісні корти, футбольне поле, майданчики для гри в баскетбол і волейбол.
Це єдиний табір на Мальті, де дітям надається гаряче триразове харчування в ресторанах готелю, за програмою шведський стіл (так-так, голодним ніхто не залишається).

Якісно…?

Мовна школа EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) займається освітньою діяльністю на Мальті вже більше 15 років.

Це єдина школа, яка має акредитацію відразу трьох міжнародних асоціацій — IALC, EAQUALS і QE. Школа пропонує програму Foundation Year, після закінчення якої діти вступають у провідні Європейські та Британські університети.
Всі викладачі є носіями мови. Уроки проходять в ігровій формі.

Цікаво…?

Спільно з мовною школою EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE), ми постаралися розробити дуже цікаву програму, активних заходів поза навчальним процесом.

Історія Мальти налічує багато тисяч років, на острові є що подивитися. Первісні мегалітичні храми, військові форти часів військової присутності Британії. Глибокий слід в історії острова залишив орден Іонітів (Мальтійський).
Крім вивчення історії, є можливість займатися спортом, дайвінгом, картингом. Відвідувати пляжні вечірки і тематичні вечори.

Безпечно…?

На Мальті один з найнижчих рівнів злочинності у світі.
Уряд Мальти і поліція, змогли не дати розвинутися злочинності. І максимальним правопорушенням на острові, є неправильна парковка.

При співпраці з кращими школами Мальти ми допомагаємо
людям вибрати та забронювати курси англійської мови.

Для Вас це — абсолютно безкоштовний сервіс.

Щоб забронювати навчання на Мальті, заповніть анкету і ми зв’яжемося з вами максимально швидко!

Коментарі закриті