Дім Uncategorized Як обрати тур до Карпат з Хмельницького

Як обрати тур до Карпат з Хмельницького

2 друге читання
0
0
22

Українські Карпати – то неймовірно чудовий і казковий край, де відпочивають багато українців. Мандрівників здавна приваблюють надзвичайний національний колорит та природна гармонія, що дихають тут у кожному куточку. Величаві гори, мальовничі полонини, прадавні ліси, гостинність та привітність господарів вражають та захоплюють. До того ж гарний відпочинок гарантовано у цих неповторних місцях завжди, не зважаючи на сезон, погоду, тощо.

Тури в Карпати з Хмельницького  подарує незабутні враження від поїздки та допоможе вам зберігати тонус протягом цілого робочого тижня. Серед величезного їх різноманіття обрати пропонує агенція «Атлант Тур» в електронному каталозі на сайті.

Розмаїття пропозицій

Серед найбільш популярних турів наступні теми:

  1. «Закарпатський колейдоскоп»;
  2. «Зимовий релакс на Закарпатті»;
  3. «Йо Карпати»;
  4. «Аромат Закарпаття.

Більш детально дізнатися про кожну з цих пропозицій можна, скориставшись веб-ресурсом сайтом компанії, де біля кожної пропозиції розміщено погодинний розклад програм.

Обираючи маршрут, слід враховувати особисті вподобання. Це може бути активний відпочинок, екскурсії, бажання побути наодинці з природою абощо. Багаті на усілякі розваги, наприклад, тури «Закарпатський колейдоскоп» та «Зимовий релакс на Закарпатті». Відпочиваючі мають чудову нагоду відвідати льодовий каток чи покататися на снігоході.

Програмні «родзинки»

Неймовірних вражень отримає кожен, хто наважиться прийняти пропозицію й відправитись на прогулянку на нартах, запряженими їздовими собаками. Захоплюючим стане й катання на сноутюбі. А на любителів екстремальних розваг чекають «Буковельські гірки» в турі Йо Карпати

Ближче познайомитись із побутом гуцулів, лемків, бойків можна в екзотичному етно-парку «Гуцул Ленд». А скуштувати смачних місцевих страв у ресторані «Гуцульщина». На згадку про цікаву подорож стануть сувеніри, які чекають усіх у містечку Яремча, куди теж потраплять мандрівники.

Щоб забезпечити максимальний комфорт та зробити відпочинок максимально цікавим, кожен тур продумано до найменших дрібниць. Відпочинок у Карпатах стане найяскравішою подією та залишить незабутні враження.

Забронювати незабутню подорож в Карпати можна звернувшись в турагенство Атлант Тур за телефонами 093 691 85 28

 

Завантажити більше статей по темі
Завантажити ще від  Oleg Kucherenko
Завантажити більше в Uncategorized

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перевірити також

Гірськолижні тури з Луцька

Один з найулюбленіших курортів вітчизняних туристів та іноземних мандрівників — Буко…